O Mnie

Nazywam się Oliwia Chmielewska i od ponad 10 lat zajmuje się fotografią koni i marketingiem marek jeździeckich. Szczególnie mocno interesuję się hodowlą oraz sportem jeździeckim, zwłaszcza dyscypliną skoków przez przeszkody. Nie boję się wyzwań i pracy w nietypowych warunkach. Obecnie współpracuję z największymi markami na polskim rynku takimi jak Anawet, Baborówko Equestrian, Cavaliada, Eurobreeding.com, Wechta Equestrian, Winderen, OptiFeed, Ogiery Bonin, Tyszko Horses, czy HolsteinerNews.com.

Moje doświadczenie

W ostatnich latach miałam okazję uczestniczyć w największych jeździeckich wydarzeniach jeździeckich w całej Europie w tym w Mistrzostwach Europy w skokach i ujeżdżeniu w Herning czy WKKW w Strzegomiu.

Od 2021 roku jestem zaangażowana w organizację aukcji koni wierzchowych, będąc koordynatorem Baborówko Horse Auctions – Foals Edition i Cavaliada Horse Auction oraz PR managerem Wechta Horse Auctions i Mevita Foal & Embryo Auction.

Współpraca

Moje zdjęcia są publikowane w rozmaitych mediach branżowych. Aktualnie współpracuję m.in. z portalami worldofshowjumping.com oraz eurobreeding.com i holsteinernews.com 

 Jak fotografować konie

Od 2020 prowadzę bloga „Jak fotografować konie”, w którym przybliżam specyfikę fotografii hippicznej. 

Kliknij tu aby zobaczyć BLOG

 

 

Ta strona używa ciasteczek. Więcej ...